Kurumsal

Bizim işimiz, menkul değerleriniz ve kıymetli evraklarınızı en iyi şekilde korumanızı sağlamak için
ürünler ve çözümler sunmaktır.

Vizyonumuz
​​
Çelik kasa sektörünün Türkiye’nin en önemli markası olan Tuzcuoğlu Çelik Kasa öncü 
marka olarak; ‘güvenliği ve kaliteyi’ kusursuz bir şekilde müşterilerine ulaştırmak, satış sonrası hizmetiyle de kullanıcısının her zaman yanında olmak, üretim ve satış hacmiyle ‘öncü kapı üreticisi’ ve sektörde ‘ilk’lerin yaratıcısı olmaya devam etmek, büyük projelerde referans noktası olmayı sürdürmek, kullanıcılarının en üst seviyede güvenlik sağlayan, aşılması en güç olan Tuzcuoğlu imzalı Çelik kasalarını güven ve huzur içinde kapatmalarını sağlamak.

Misyonumuz

Güvenlik alanında engin tecrübemizle; sürekli kendimizi yenileyerek zamanın ötesine geçen ürün ve hizmetlerimizle fark yaratmak, kullanıcılarımızı dış dünyaya karşı koruyarak, daha güvenli ve huzurlu mekanlar yaratmak, sürekli gelişim anlayışıyla, modern teknolojiyi kullanarak, kendine özel kilit sistemleri ve silindirleri ile çelik kasada akla gelen ilk ve enlerin markası olmayı sürdürmek.
Değerlerimiz : 

 
Kalite : “Kalite Bir Sonuç Değil, Sürekli Bir Arayıştır” ilkesinde hareketle ve AR-GE disiplinimiz ile yarattığımız ürünlerimizin her aşamasında önce kalite prensibini hedef almak.
Garanti : Ürünlerin kullanım ömrünü ve dayanıklılığını maksimum seviyede tutmak.
Güvenlik : Güven ile eş değer marka algımızı yaşatmak.
Sürdürülebilirlik : Evrensel değerler çerçevesinde gelecek nesiller için çalışarak sürdürülebilir çevre projeleri gerçekleştirmek.
Sosyal Sorumluluk : Çevre, eğitim, sağlık konularında sorumluluk bilinci ile hareket etmek.
Temel Prensibimiz : 
 
Yasalara ve ahlaki değerlere bağlı olarak dünya ekonomisine güç katmak.

Müşterilerimize Her Zaman

En İyisini Sunuyoruz ve %100

Müşteri Memnuniyeti

Garantisi Veriyoruz..