Hakkımızda


Firmamız 1915 yılında Çelik Kasa imalatına başlamıştır.

Amacımız, çalışanları ile birlikte müşteri tatminini sağlayarak ulusal ve uluslararası ölçekte bir çelik kasa markası oluşturmak , evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmet sunmaktadır.


Üretimini  Gaziantep'te gerçekleştirdiği çelik para kasalarını, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla müşteriye sunan 

Tuzcuoğlu Para Kasaları her zaman geçmişinden aldığı gücü ileriye taşımayı hedef alan bir şirket olmayı başarmıştır.

Bunun yanında, ülke ekonomisine ve markalaşma ihtiyacına katkı sağlayan, sektöründe öncü kuruluş olarak ekonomik bir değer oluşturmaktır.

Tuzcuoğlu Para Kasaları satış ve satış sonrası hizmet ve faaliyetlerini , ''üst düzey güvenlik ve kalite'' standartlarını ön planda tutarak gerçekleştirme ilkesini benimsemiş ve gizlilik hususunda ürünlerin sevkiyatı esnasında özel imtiyaz göstermektedir.

Kurulduğu günden bugüne markasını ve adresini muhafaza edebilmiş olması müşteriyle kurmuş olduğu güven ilişkisinin bir göstergesidir.


Kullanılan çelik kasalarla ilgili talep ve beklentilerin sürekli olarak değiştiği günümüzde , şirketimiz dahilinde üretilen çelik kasalarla ilgili talep ve beklentilerin en üst kalite seviyesinde karşılanması ve Ürün yelpazesini genişleterek farklı sektörlere de üstün kaliteli Çelik Kasa ürünlerini sunmayı amaçlamaktadır.


Tuzcuoğlu Çelik Para Kasaları olarak ithalat ve ihracat' yapmış olduğumuz 9 Farklı Ülke ile  Ülke  Ekonomisine bir değer katmaktan  Gurur Duymaktadır.